Proč si koupit repasovaný notebook a PC od furbify?

Napsal: Péter, furbify 19. 03. 2021 08:07

Chceš si koupit počítač nebo notebook a rozhoduješ se, zda zvolit repasovaný produkt? To, zda je repasovaný PC nebo notebook pro tebe tou pravou volbou jsme již rozebírali v jednom z našich předchozích článků.

Pokud jsi tedy rozhodnutý investovat do repasovaného počítače nebo notebooku, a právě čteš tento článek, určitě se v tomto okamžiku rozhoduješ nad tím, kde si tento ekologický počítač či notebook opatřit. V tomto dilematu jsme se rozhodli ti pomoci. Představujeme 4+1 benefitů, které u nás ve furbify nabízíme nad rámec běžné koupě repasovaných výrobků.
 


1. Prémiová třída business class

 

Když si u nás koupíš repasovaný laptop nebo počítač, nemusíš se vůbec bát, že by šlo o nějaké přístroje nižší třídy. My repasujeme pouze vysoce kvalitní a odolné business class počítače a notebooky, které byly použité v nadnárodních korporacích. Business class přístroje jsou navržené na nepřetržitou práci (8-24 hodin denně), a proto jsou vyrobené z odolných materiálů a mají vyspělou chladicí techniku. Některé mají navíc zabudovanou čtečku otisků prstů, čtečku karet nebo otočný displej.

V prostředí korporací potřebují mít zaměstnanci vysokovýkonné a nejnovější modely a někdy jsou pro ně dvou až tříleté přístroje již zastaralé. V tom případě je vrátí leasingovým společnostem, a tak se dostávají k nám na repase. U nás je obnovíme a vyčistíme.

TIP: Možná se budeš divit, jak je možné, že nabízíme renovované prémiové laptopy, když stojí stejně jako průměrné nové. V tomto případě určitě doporučujeme přečíst si náš článek ohledně rozdílů mezi novým a repasovaným notebookem za stejnou cenu. Dozvíš se, že výkon těchto dvou se nemůže vůbec srovnávat, protože jde o zcela rozdílné výkonnostní třídy. 
 
Nabízíme tedy pouze prémiovou business class třídu, nejčastěji jsou to repasované kancelářské počítače a notebooky prestižních značek, jako HP, Dell nebo Lenovo, od kterých můžeš čekat pouze špičkovou kvalitu. Modely máme v různých variacích, aby sis mohl vybrat přesně takový, který ti nejvíc vyhovuje. V kategorii GOLD nabízíme zánovní a dražší přístroje. Pokud ti však nevadí menší chybičky na kráse a nechceš se se svým PC nebo laptopem vychvalovat, bude pro tebe tou pravou levnější kategorie BRONZE.


 
2. Repasované počítače a notebooky se zárukou

 

Když si koupíš nový PC nebo notebook, obvykle k němu dostaneš záruku. U přístrojů pro firemní účely je to 1 rok, jinak to mohou být 2, 3 nebo 5 let v závislosti na výrobci a prodejci. Pokud naopak zvolíš nákup techniky z „druhé ruky“ z bazaru, tam záruku často nedostaneš vůbec.
V některých případech se na použité nebo repasované výrobky nevztahuje záruka. Pokud i ano, nejčastěji jde pouze o půl roku nebo maximálně rok. Ale my ve furbify se snažíme být našim zákazníkům co nejvíce nápomocni a rozhodli jsme se nabízet ke každému repasovanému počítači a notebooku minimálně 2letou záruku, bez ohledu na to, zda ho kupuješ pro firemní účely, nebo chceš mít pouze počítač a notebook na hry.

V některých případech jsme se však rozhodli jít ještě dál - často dáváme kupóny až na 3letou záruku. Když zrovna takový kupón nenabízíme, za protihodnotu ti vždy bez problémů přidáme 3 či 5letou záruku. A myslíme si, že toto je absolutní pecka na trhu.

 

repasovane notebooky od furbify


 
3. Spolehlivé repasované počítače a notebooky a jejich servis

 

Mnoho lidí si bohužel stále myslí, že renovované výrobky se automaticky musí pokazit dříve než nové kousky z obchodu. Není to však vůbec pravda. Tím, že repasujeme pouze prémiové, kvalitní a vysoce odolné business class počítače a notebooky, jejichž služba trvala jen pár let, je jejich poruchovost mnohem nižší než poruchovost průměrných druhořadých nových výrobků stejné cenové hladiny. V procesu repasování jsou totiž znovu obnovené, očištěné a následně důkladně otestované. Proto jsou na nich různé poruchy nebo vady velmi vzácné. Pokud by se však přece jen něco stalo, v těchto případech je k dispozici náš bleskurychlý servis.

Samozřejmě, i prémiová PC se mohou občas pokazit. V tom případě se však takové výrobky k nám na repasování vůbec nedostanou.
Pokud si koupíš nový počítač nebo notebook a potřebuješ s ním jít do servisu, při reklamaci se prodejci většinou snaží využít plnou zákonem stanovenou lhůtu pro její vyřízení. Ale v případě reklamace a servisu našich repasovaných počítačů a notebooků je čas jejího vyřízení výrazně nižší. Někdy se dokonce můžeme pyšnit vyřízením reklamací už během několika dní. 


4. Repasovaný počítač a notebook se slevou na operační systém Windows

 

PC vlastně funguje díky operačnímu systému. My k našim repasovaným počítačům a notebookům a SSD diskům díky partnerské smlouvě s Microsoftem nabízíme legální operační systém Windows za velmi výhodnou cenu. V říjnu 2012 jsme obdrželi ocenění Microsoft® Registered Refurbisher Partner, které nám umožňuje takový prodej. Díky tomu můžeš mít OS Windows 10 Professional nebo Home již za méně.

 

repasovane notebooky so zlavou


+1 Záruka vrácení peněz

 

U nás ve furbify nabízíme 30denní zkušební dobu na všechny naše repasované stolní počítače a notebooky navzdory tomu, že běžná lhůta pro odstoupení od smlouvy je 14 dní. To znamená, že v rámci 30 dnů můžeš kdykoliv objednaný produkt vrátit bez udání důvodu a dostaneš zpět peníze. Dokonce si můžeš výrobky koupit i na splátky.

Už se ti určitě stalo, že sis koupil vytoužený produkt, a ten byl za pár dní najednou zlevněný. Pro zákazníka je to vždy velmi nepříjemná situace, a proto jsme se rozhodli, že u nás se ti taková věc nestane. Na celý sortiment jsme se rozhodli nabídnout cenovou garanci. To znamená, že pokud se do 8 dnů ode dne tvého nákupu objeví stejný produkt v našem e-shopu za levnější částku, než za jakou jsi ho koupil ty, další nákup u nás budeš mít zlevněný o rozdíl v dané ceně.
 

Pokud jsi dosud váhal nad tím, zda a od koho koupit levně repasovaný stolní počítač nebo notebook, věříme, že jsme tímto článkem ukázali některé z našich benefitů a pomohli ti tak v rozhodování. V případě, že bys stále měl jakékoliv dotazy, neváhej se obrátit na náš legendární zákaznický servis. Přejeme ti příjemné nakupování.
 

Kategorie
Archiv
Dvouletá záruka Dvouletá záruka
Windows jako dárek Windows jako dárek
Záruka vrácení peněz Záruka vrácení peněz
Doručení zdarma nad 1400 Kč Doručení zdarma nad 1400 Kč