Výkup notebooků

Máte-li zájem vyměnit svá zastaralá zařízení za novější, nyní je zde příležitost! Hlavním cílem společnosti Furbify je podpora udržitelné budoucnosti a obhajoba oběhového hospodářství. Naším cílem je snížit množství elektronického odpadu a prodloužit životnost notebooků, počítačů a jiných produktů. Prostřednictvím našeho programu zpětného výkupu Vám nabízíme možnost dát Vašemu zastaralému, opotřebovanému notebooku, PC, nebo jinému zařízení nové využití namísto toho, aby skončilo v koši.

 

Důležité: Pokud je výrobek ještě v záruce, zašlete prosím doklad o této skutečnosti (nebo kvalitní naskenovaný dokument, fotografii) e-mailem na adresu buyback@furbify.eu nebo poštou na adresu naší společnosti a přibalte jej i k výrobku.


Co musíte udělat?

Vyplňte následující dotazník (značka, typ, konfigurace, množství, stav) a brzy Vás bude kontaktovat jeden z našich odborníků, který Vám pomůže. Vyměňte Vaše zařízení za produkt z naší aktuální nabídky a staňte se součástí úsilí o udržitelnější budoucnost.


Výkup se vztahuje na jakékoliv zařízení?

V současnosti vykupujeme notebooky, chytré telefony, tablety, herní konzole, počítače a grafické karty.
 

Je podstatné, v jakém stavu jsou zařízení?

Upřednostňujeme produkty, které jsou funkční, zachovalé a v přijatelném estetickém stavu. Několik škrábanců, nebo opotřebení krytu obvykle nepředstavuje problém. Dokážeme také přijmout nefunkční zařízení a profesionálně je recyklovat. V tomto případě však dopravu hradí prodávající a za zařízení umíme nabídnout jen symbolickou částku.


Vykupujete také náhradní díly?

Momentálně vykupujeme pouze grafické karty, žádné jiné součástky.
 

Jak Vám zařízení můžu doručit?

Kurýrem nebo poštou. Při větším množství můžeme po předchozí dohodě zajistit vyzvednutí a doručení. DŮLEŽITÉ: Produkt před odesláním důkladně očistěte a zabalte, aby se během přepravy nepoškodil. Pokud stolní počítač obsahuje větší grafickou kartu, zabalte ji samostatně nebo ji bezpečně upevněte uvnitř skříňky, aby se zabránilo poškození.
 

Zařízení obsahuje citlivé údaje a obávám se, že by se mohly dostat do nesprávných rukou!

I nás to znepokojuje. Proto doporučujeme, abyste se před odesláním ujistili, že jste údaje vymazali. Samozřejmě, děláme to i my při každém odkoupeném zařízení pomocí speciálního softwaru pro odstranění dat. Takto vymazaná data nelze obnovit, proto doporučujeme před vymazáním nejdůležitější údaje zálohovat.


Jakou cenu nabízíte?

Každý přijatý požadavek posuzujeme individuálně a nabízíme jedinečnou cenovou nabídku.


Vyplnit dotazník