Cenový filtr
-
Brand
Kvalita
Barva
RAM size
RAM NB type
Generace procesoru
Úhlopříčka

Všechny (+4)

Všechny (+32)

Všechny (+14)

Ověřený zákazník

Rychlé. Výborná komunikace. Stav bazarového zboží byl lepší než jsem očekával.

07.06.2024, 19:07

Ověřený zákazník

Super rychlé, kvalita i cena nemá chybu, nakoupím znovu !!!

16.03.2024, 20:23

Ověřený zákazník

Super:)) Jsem nadmíru spokojenej..☺️ máte ode mě 20 hvezdicek.. všechno funguje jak má,skvěle zabaleno,rychle doručeno a za super cenu .Nečekal sem to... DIKY

24.02.2024, 14:40

Repasované notebooky

Repasované notebooky s dvouletou zárukou za výhodnou cenu.

24 / 85 produkt

Repasované notebooky od furbify

Máte omezený rozpočet, ale přesto potřebujete kvalitní notebook pro své technické potřeby? Nehledejte nic jiného než repasované notebooky! Nejenže jsou cenově dostupnější variantou, ale také pomáhají snižovat množství elektronického odpadu. Jak ale při tolika možnostech poznáte, který repasovaný notebook je pro vás ten pravý? Nebojte se, poradíme vám.

Každý notebook je repasovaný a zvlášť otestovaný, proto na ně nabízíme minimálně dvouletou záruku. Business notebooky byly vytvořeny pro dlouhodobý pracovní výkon. Jsou to trvanlivé modely s mimořádně odolným krytem a bezpečnostními funkcemi.

Business class notebooky jsou určené pro dlouhodobou práci a mají vysoce odolný kryt a bezpečnostní prvky. Notebooky této kategorie mají pečlivě vyrobený kryt z hořčíku, odolných plastů, uhlíkových vláken nebo kovu, aby splnily zvýšené nároky. Díky své konstrukci jsou snadno rozšiřitelné, čistitelné a opravitelné, což znamená, že jejich životnost může být mnohonásobně vyšší než u levnějších konzumních zařízení.

Firemní notebooky mají kvalitní displej s vyšším pozorovacím úhlem a vyšší hustotou pixelů. Díky antireflexní úpravě, matnému displeji a vysokému rozlišení jsou pohodlně použitelné nejen ve dne, ale i za nepříznivého osvětlení. Modely s displejem IPS poskytují vynikající barevnou reprodukci, takže jsou vhodné i pro grafické úkoly.

Chladicí systém je vysoce efektivní, takže nemusíte mít obavy z přehřívání. Ventilátor pracuje téměř neslyšně a zapíná se pouze při potřebě, což šetří energii. Business class notebooky lze připojit k dokovací stanici, čímž se dají použít jako plnohodnotný stolní počítač. Snadno k nim lze připojit monitor, myš i klávesnici.


Výhody nákupu repasovaného notebooku

Nákup repasovaného notebooku má mnoho výhod. První a zřejmě největší výhodou je cena. Repasované notebooky jsou obvykle cenově dostupnější než nové a mohou vám ušetřit mnoho peněz. Přestože mohou být repasované notebooky starší než nové, mohou stále poskytovat kvalitní výkon a funkce.

Další výhodou je, že nákup repasovaného notebooku pomáhá snižovat množství elektronického odpadu, který se každý rok produkuje. Znovupoužití notebooku, místo jeho zahození, pomáhá snižovat zátěž na životní prostředí.

Kromě toho mohou repasované notebooky být snadno upraveny podle vašich potřeb. Pokud například potřebujete větší kapacitu pevného disku nebo více RAM, můžete si notebook jednoduše přizpůsobit.


Levní notebook do kanceláře

Repasované notebooky jsou ideální pro kancelářské použití a běžnou nebo dlouhodobou práci. Díky kvalitním materiálům a provedení vydrží mnoho let a jsou snadno servisovatelné v případě poruchy. Co se týče bezpečnostních funkcí, nabízejí bohaté vybavení. Většina modelů business class disponuje ochranou heslem, čtečkou otisků prstů, klávesnicí odolnou proti polití, vnitřním kovovým rámem a dalšími bezpečnostními funkcemi.


Notebook pro kreativní práci

Nabízíme také mobilní pracovní stanice, které jsou vhodné zejména pro střih videa, grafické práce (např. Photoshop, Illustrator, Affinity) a technické programy (CAD). Mezi takové stanice patří například workstation notebooky HP Zbook, Dell Precision, Fujitsu Celsius nebo Lenovo Thinkpad série W, A a P. Procesory a grafické karty pracovních stanic jsou vysoce výkonné, aby splnily mnohem vyšší požadavky než tradiční zařízení.

Většinu zařízení lze dále rozšiřovat o paměť (RAM) nebo SSD a další příslušenství. Rozšíření můžete přidat na stránce produktu v konfigurátoru, instalaci provedou naši technici. U našich repasovaných počítačů si můžete vybrat operační systém Windows 10, který můžete získat za výhodnou cenu. Na e-shopu společnosti furbify najdete také notebooky se slevou, prohlédněte si nabídku a vyberte si ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám! Pokud potřebujete poradit, obraťte se na náš skvělý zákaznický servis, rádi vám pomůžeme!

Herní notebooky

V naší kategorii repasovaných herních notebooků najdete skvělé možnosti za výhodné ceny pro váš herní zážitek. Repasované herní notebooky jsou pečlivě obnovené a otestované, aby vám poskytly kvalitní výkon a herní potěšení za zlomek ceny nového zařízení.

Herní notebooky jsou navrženy speciálně pro náročné herní scénáře. S výkonnými procesory, grafickými kartami a dostatečnou pamětí zvládnou nejnovější hry s plynulostí a detaily. Repasované herní notebooky v naší kategorii jsou pečlivě vybrané a nabízejí různé konfigurace, aby vyhovovaly různým požadavkům a preferencím hráčů.

Naše repasované herní notebooky jsou důkladně testovány a zajišťujeme, že jsou v dobrém stavu a připravené na váš herní maraton. Nabízíme široký výběr herních notebooků od předních výrobců, které nabízejí vynikající výkon a kvalitu.


Chromebooky

V naší kategorii repasovaných Chromebooků najdete skvělé možnosti za výhodné ceny. Chromebooky jsou lehké, přenosné a výkonné zařízení, která využívají operační systém Chrome OS od společnosti Google. Repasované Chromebooky jsou pečlivě obnovené a otestované, aby vám poskytly kvalitní výkon za zlomek ceny nového zařízení. Chromebooky jsou ideální pro vzdělávání, práci i zábavu. S rychlým startem, dlouhou výdrží baterie a snadnou synchronizací s cloudovými službami jsou skvělou volbou pro každodenní použití. Nabízí pohodlný přístup k internetu, online aplikacím a Google službám.

Notebooky do 2000 Kč
Notebooky do 3000 Kč
Notebooky do 5000 Kč