Kategorie produktů

Během obnovení jsou naše počítače podrobené důkladnému vnitřnímu i vnějšímu očištění, jsou odprášené a v průběhu vícestupňové kontroly se zjišťují možné systémové a hardwarové poruchy, které se následně odstraní.

Na základě vzhledu zařazujeme námi distribuované počítače, notebooky a monitory do čtyř kosmetických tříd. Bez ohledu na tuto kategorizaci poskytujeme na každý výrobek 2letou záruku.
 

Zařazení monitorů a All in One PC podle kosmetických tříd:


Třída Platinum: Otestovaný produkt, který je v bezvadném technickém a estetickém stavu (bez vadných pixelů, škrábanců a skvrn). Většinou jde o přebalené výstavní kusy, modely nebo o skladový přebytek.

Třída Gold: Otestovaný, použitý produkt, který je v bezvadném technickém a zachovalém estetickém stavu. 100% displej bez škrábanců a chyb. Jde o nejprodávanější kategorii našeho sortimentu.

Třída Silver: Otestovaný, použitý produkt, který funguje bezchybně a je v přijatelném estetickém stavu. Mohou se vyskytnout menší povrchové škrábance, opotřebení plastu, mírně zabarvení plastu (zažloutnutí), vadné pixely nebo mírně fleky podsvícení na okraji displeje (mimo zorné pole). Kromě toho v případě těchto produktů jde o vynikající poměr kvality a ceny.
 
Třída Bronze: Otestovaný, použitý produkt, který má značné estetické chyby jako např. viditelnější škrábance, více vadných pixelů, skvrnitý displej, zbarvený nebo prasklý plast. Navzdory svým estetickým chybám fungují tyto produkty spolehlivě. Doporučujeme je především do takového prostředí, ve kterém není nezbytností dokonalá kvalita obrazu a estetika jako např. do průmyslového prostředí, serverových místností a do dílen. Jde o naše nejlevnější produkty, na které také poskytujeme 2letou záruku.
 

Zařazení notebooků podle kosmetických tříd:


Třída Platinum: Otestovaný produkt, který je v bezvadném technickém stavu a vypadá jako zcela nový. Bez škrábanců a chyb. Většinou jde o přebalené výstavní kusy, modely nebo o skladový přebytek.

Třída Gold: Otestovaný a použitý produkt, který je v bezvadném technickém a zachovalém estetickém stavu. 100% displej bez škrábanců a chyb. 

Třída Silver: Otestovaný a použitý produkt, který funguje bezchybně a je v přijatelném estetickém stavu. Jsou ve 100% technickém stavu, ale mohou se vyskytnout menší škrábance, opotřebení plastu, mírně zabarvení nebo menší promáčknutí. Jejich displej je v zachovalém stavu s minimálními, nikoli rušivými chybami (jako např. vadný pixel, menší škrábanec nebo malý flek podsvícení na okraji displeje, mimo zorné pole). Vynikající poměr kvality a ceny s 2letou zárukou!    

Třída Bronze: Otestovaný a použitý produkt, který má značné estetické vady (viditelnější škrábance, hlubší promáčknutí, praskliny plastu, fleky nebo vadné pixely na displeji). Navzdory svým estetickým chybám tyto produkty fungují spolehlivě. Vynikající poměr kvality a ceny s 2letou zárukou! 
  
Třída Bazár: Jsou ve 100% technickém stavu, možné nedostatky na krytu zařízení: chybějící kousek plastu, větší prasklina, silnější opotřebení. Další možné nedostatky: větší škrábance, fleky, pixelové chyby na obrazovce, nefunkční baterie – podrobný popis poskytuje náš zákaznický servis
Doporučujeme je především do takového prostředí, ve kterém není nezbytností dokonalá kvalita obrazu a estetika, jako např. do průmyslového prostředí, serverových místností a do dílen. Jde o naše nejlevnější produkty, na které také poskytujeme 2letou záruku.
 

 

Zařazení počítačů podle vzhledu kosmetických tříd:


Třída Platinum: Otestovaný produkt, který je v bezvadném technickém stavu a vypadá jako zcela nový. Bez škrábanců a chyb. Většinou jde o přebalené výstavní kusy, modely nebo o skladový přebytek.

Třída Gold: Otestovaný a použitý produkt, který je v bezvadném technickém a zachovalém estetickém stavu. 100% technický stav. Jde o nejprodávanější kategorii našeho sortimentu.  

Třída Silver: Otestovaný a použitý produkt, který funguje bezchybně a je v přijatelném estetickém stavu. Jsou ve 100% technickém stavu, ale mohou se vyskytnout menší škrábance, opotřebení plastu, mírně zabarvení nebo menší promáčknutí. Vynikající poměr kvality a ceny s 2letou zárukou!

Třída Bronze: Otestovaný a použitý produkt, který má značné estetické vady (viditelnější škrábance, hlubší promáčknutí, praskliny plastu). Může se stát, že mají zlomený USB konektor nebo zlomenou mřížku chladiče. Navzdory svým estetickým chybám tyto produkty fungují spolehlivě. Především je doporučujeme do takového prostředí, ve kterém není nezbytností estetika, jako např. do průmyslového prostředí a do dílen. Jde o naše nejlevnější produkty, na které také poskytujeme 2letou záruku.
 

Klidně se ptej! 

Rádi ti poskytneme další informace o stavu našich produktů na naší zákaznické lince. Obrať se na nás s důvěrou!