Furbify velkoobchod s repasovaními počítači a notebooky

Pro zobrazení našich cen a nákup produktů se budete muset přihlásit ke svému partnerskému účtu:

Jste prodejce?

Připojte se ještě dnes k naší partnerské síti!

Kvalitní repasované počítače a notebooky pro partnery s týdně aktualizovanými akcemi. Poskytujeme neustále aktualizovaný a rozmanitý sortiment IT produktů za konkurenceschopné tržní ceny s extrémně krátkými dodacími lhůtami našim stovkám prodejců a velkoobchodním partnerům.

Naším cílem je, aby naši obchodní partneři profitovali z naší spolupráce ve velkém!

V našem skladu najdete jednak značkové repasované (použité) počítače, notebooky a monitory, jednak pracovní stanice, All in One PC, tiskárny i nerozbalené produkty pocházející z likvidace zásob.

Estetická kvalita repasovaných produktů furbify často konkuruje kvalitě nových výrobků, protože každému zařízení věnujeme zvláštní pozornost.

Po odborné prohlídce náš tým expertů podrobí počítače vnitřnímu a vnějšímu čištění, následně jsou tyto produkty otestovány a dodány v kvalitním a bezpečném obalu.

Počítače s výraznými estetickými nedostatky nebo se slabší kvalitou obrazu se po renovaci prodávají za sníženou cenu, samozřejmě se zárukou!

V případě, že by se produkt přece jen porouchal, náš dobře vybavený servis tento problém rychle odstraní (v průměru do 5 pracovních dní).

Naše množstevní nabídky jsou šité na míru, neváhejte kontaktovat naše prodejce! Dohodneme se ještě dnes!

Podmínky pro status prodejce jsou následující:

-nákup produktů za účelem dalšího prodeje

-další prodej v obchodě nebo v e-shopu

Vytvořit partnerské konto

Partnerský účet bude vždy aktivován po manuální kontrole. Do 24 hodin Vás prostřednictvím e-mailu budeme informovat o výsledku prověření.

Připojte se ještě dnes k naší partnerské síti!

Pokud preferujete flexibilitu při správě objednávek a distingovanou pozornost při komunikaci, tato nabídka je pro vás přímo stvořená. Naše týdně aktualizované akce a exkluzivní nabídky od našich prodejců vám zajistí takový sortiment, který dosud byl dostupný jen pro úzký okruh našich partnerů.

Vytvořit partnerské konto

Veľkoobchod kontakt

Denisa
Denisa
furbify sales manager

+421 (0) 949 002 013
+420 (0) 704 971 601
denisa.dudasova@furbify.eu