Furbify velkoobchod s použitými počítači a notebooky

Pokud chceš vidět naše velkoobchodní ceny a nakupovat za ně, prosím přihlas se do svého partnerského účtu:

I ty se věnuješ prodeji IT?

Připoj se ještě dnes k naší partnerské síti!

Kvalitní repasované počítače a notebooky pro partnery s týdně aktualizovanými akcemi. Poskytujeme neustále aktualizovaný a rozmanitý sortiment IT produktů za konkurenceschopné tržní ceny s extrémně krátkými dodacími lhůtami našim stovkám prodejců a velkoobchodním partnerům.

Naším cílem je, aby naši obchodní partneři profitovali z naší spolupráce ve velkém!

V našem skladu najdeš jednak značkové repasované (použité) počítače, notebooky a monitory, jednak pracovní stanice, All in One PC, tiskárny i nerozbalené produkty pocházející z likvidace zásob.

Estetická kvalita repasovaných produktů furbify často konkuruje kvalitě nových výrobků, protože každému zařízení věnujeme zvláštní pozornost.

Po odborné prohlídce náš tým expertů podrobí počítače vnitřnímu a vnějšímu čištění, následně jsou tyto produkty otestovány a dodány v kvalitním a bezpečném obalu.

Počítače s výraznými estetickými nedostatky nebo se slabší kvalitou obrazu se po renovaci prodávají za sníženou cenu, samozřejmě se zárukou!

V případě, že by se produkt přece jen porouchal, náš dobře vybavený servis tento problém rychle odstraní (v průměru do 5 pracovních dní).

Naše množstevní nabídky jsou šité na míru, neváhej kontaktovat naše prodejce! Dohodneme se ještě dnes!

Podmínky pro status prodejce jsou následující:

-nákup produktů za účelem dalšího prodeje

-další prodej v obchodě nebo v e-shopu

Vytvořit partnerské konto

Partnerský účet bude vždy aktivován po manuální kontrole. Do 24 hodin tě budeme informovat prostřednictvím e-mailu o výsledku prověření.

Připoj se ještě dnes k naší partnerské síti!

Pokud preferuješ flexibilitu při správě objednávek a distingovanou pozornost při komunikaci, tato nabídka je pro tebe přímo stvořená. Naše týdně aktualizované akce a exkluzivní nabídky od našich prodejců ti zajistí takový sortiment, který dosud byl dostupný jen pro úzký okruh našich partnerů.

Vytvořit partnerské konto

Veľkoobchod kontakt

Lukáš
Lukáš
furbify sales manager

+421 911 628 585
lukas.mecko@furbify.eu