Služby společnosti furbify

Windows 10 za výhodnou cenu

Naše společnost získala certifikaci Microsoft Registered Refurbisher Partner (MRR) již v roce 2012. To nám umožňuje nabízet originální 100% legální operační systém Windows za sníženou cenu k našim repasovaným počítačům a notebookům. MAR (Microsoft Authorized Refurbisher) umožňuje, aby se repasované počítače dodávaly s originálním operačním systémem Windows.

windows 10 microsoft registered refurbisher


Balíček „na klíč“

Rozbalíš, zapneš a můžeš používat! Pokud při objednávce produktu zadáš „Chci začít na klíč", naši technici ti nainstalují pečlivě vybraný softwarový balík: prohlížeč obrázků, přehrávač médií, software pro vypalování CD / DVD, hudební přehrávač, program na kompresi souborů, správce souborů, Skype, Open Office a nejnovější webové prohlížeče (jde o bezplatné softwary, přičemž poplatek za tuto službu pokrývá náklady na instalační práce). Pokud na to nemáš náladu, nebo nemáš k instalaci patřičné znalosti a chceš si ušetřit čas, my to uděláme.

Důležité: Základní podmínkou instalace softwarového balíku je samozřejmě i zakoupený operační systém.

Balík „na kľúč“


Antivírus ESET


ESET NOD32 Antivirus

Snadno použitelný antivirový software pro Windows především pro začátečníky. Cenná ochrana proti virům, která zaručuje bezpečné používání internetu.

Výhody Antivíru NOD32:

 • Nízká spotřeba zdrojů: nespotřebuje rezervy počítače, takže můžeš pracovat na plné obrátky
 • Jednoduchá obsluha: jednoduchá a rychlá instalace, aktualizace i použití.
 • Nejnovější ochrana proti virům: automaticky aktualizovaná virová databáze pro maximální ochranu!

Komu ho doporučujeme?

 • pro začínající uživatele, kteří jsou na internetu noví
 • pro ty, kteří hledají jednoduchou, rychlou a bezpečnou ochranu před viry

eset internet security a nod 32 antivirus


ESET Internet Security

Kompletní řešení pro bezpečné používání internetu pro celou rodinu. Bezpečné online vyřizování úředních záležitostí a zabudované bezpečnostní funkce pro rodiče.


Výhody ESET Internet Security:

 • Ochrana Wi-Fi routeru: filtrování zařízení připojených k routeru, bezpečnostní návrhy, diagnostika
 • Ochrana online plateb a jiných transakcí: aktivní ochrana citlivých bankovních a osobních údajů, šifrování klávesnice.
 • Rodičovská kontrola: omezte webové stránky a škodlivý obsah pomocí ochrany heslem

Komu ho doporučujeme?

 • těm, kteří často používají internet
 • těm, kteří často nakupují online nebo vyřizují své úřední záležitosti online
 • těm, kteří chtějí úplnou ochranu celé rodinyZáruka a její uplatnění

Důvěřujeme našim produktům, takže namísto půlroční nebo roční záruky, jež je obvyklá na trhu s obnovenou výpočetní technikou, poskytujeme minimálně 2letou záruku. Porucha je velmi vzácná, ale pokud k ní dojde, bude řešena v rekordně krátkém čase. Dvouletou záruku je možné prodloužit až na 5 let. Jsme stabilní společnost, která funguje již více než 10 let a budeme zde i na konci záruční doby.

Viac info tu...30denní záruka vrácení peněz


Díky 30denní zkušební době můžeš naše renovované produkty vyzkoušet bez rizika. Pokud nejsi spokojený s produktem, nebo jsi z nějakého důvodu zklamaný, dej nám vědět do 30 dnů telefonicky nebo e-mailem, a my ti vrátíme kupní cenu. Zaručeně plynulé vyřízení! V takovém případě náklady na vrácení nese odesílatel.

30 denní zkušební doba


Cenová garance od furbify


Pokud se do 8 dnů od nákupu objeví produkt, který jsi koupil v našem e-shopu za nižší cenu, než jsi ho koupil, cenový rozdíl můžeš utratit v našem internetovém obchodě!

Cenová garance


České přelepky na klávesnici v balíku


Naše notebooky pocházejí z pečlivě vybraných zahraničních zdrojů. Vybrané části klávesnice obvykle neobsahují české znaky. Pro většinu uživatelů to není problém, protože ve srovnání s domácími klávesnicemi neexistují žádné jiné rozdíly. Pokud by to byl problém, součástí balíku jsou i bezplatné české přelepky.


Baterie notebooku + síťová nabíječka (se síťovým kabelem) jsou součástí balení


Základním příslušenstvím našich notebooků je samozřejmě původní baterie, síťová nabíječka a napájecí kabel. Naše notebooky mají v průměru 120 minutovou výdrž baterie. Obvykle se výdrž baterie v našich noteboocích pohybuje mezi 30 až 300 minutami, je však třeba podotknout, že neprodáváme baterie s nulovou výdrží. V případě konkrétního produktu se můžeš zeptat na konkrétní výdrž baterie našeho zákaznického servisu.

Na požádání objednáme i zcela novou baterii k vybranému notebooku.

V případě našich stolních počítačů přibalíme napájecí kabel, v případě našich monitorů přidáme napájecí kabel a volitelný typ datového kabelu (DVI, VGA).