My jsme furbify

Zabýváme se repasováním a prodejem výpočetní techniky špičkové kvality (obchodní notebooky a počítače). Jsme hrdí na to, že každoročně obnovíme desítky tisíc zařízení, čímž přispíváme k ochraně životního prostředí. Poskytovat nejlepší možné služby našim zákazníkům a velkoobchodním partnerům je naší srdeční záležitostí

 

Milujeme počítače

V roce 2007 jsme rozjeli naše podnikání z malého pokoje. Ze začátku jsme se věnovali servisu PC a údržbě menších počítačových systémů; později jsme otevřeli prodejnu počítačů v našem rodném městě v Kolárově.
 
Když vypukla finanční krize, uvědomili jsme si, že opravdového průlomu můžeme dosáhnout jen s repasovanými počítači, protože díky nim si může kdokoliv koupit kvalitní a spolehlivé zařízení za zlomek původní ceny. Toho času byl tento segment na středoevropském trhu téměř úplně neznámý, proto bylo zpočátku velmi obtížné získat důvěru našich zákazníků

 

furbify team

 

Po překonání počátečních obtíží se rychle rozšířilo, že se u nás dají koupit vysoce kvalitní a cenově dostupné výrobky a začaly se hrnout objednávky. Od začátku jsme věnovali zvláštní pozornost zákaznické zkušenosti a kvalitu našich služeb zlepšujeme na základě zpětné vazby od našich zákazníků. Právě tomu vděčíme za náš úspěch.
 
Časem jsme měli mezi našimi zákazníky i několik škol a úřadů, protože kvůli našim cenám si mohli dovolit větší množství a lepší notebooky a počítače. Dnes se již naše furbify  repasované počítače a notebooky používají ve více než 300 školských zařízeních.

 

Angyal Tamás, Keszeli Ákos, Furbify

 

Počáteční úspěchy nás povzbudily, a tak jsme se odvážně pustili i do větších a odvážnějších projektů. Za krátkou dobu jsme otevřeli náš první e-shop na slovenském trhu. Od té doby jsme rozšířili své působení do několika zemí (včetně Maďarska od roku 2014) a každý rok prodáme desítky tisíc repasovaných notebooků a počítačů po celé Evropě.

Fun fact: Repasování tolika výrobků vyžaduje hodně energie. V roce 2018 jsme ve firmě vypili přibližně 12 000 dávek kávy. :)

 

„Kvalita furbify“

Počítače repasujeme ve vlastní firmě pomocí našeho odborného personálu. Mnozí z nich mají v této oblasti více než 10 let zkušeností. Rozhodli jsme se pro těžší cestu, protože jsme přesvědčeni, že kvalitu můžeme zaručit pouze tehdy, pokud celý proces kontrolujeme my.  
 
Jsme na sebe nároční, proto se nespokojíme se zdánlivými řešeními: každému počítači se věnujeme zvlášť. Naše produkty jsou jednotlivě čištěné, odprášené (podle potřeby probarvené), testované a nakonfigurované. Neustále rozvíjíme naše procesy obnovy, díky čemuž je už i na evropském trhu známá „furbify kvalita“.
 
Naším posláním je popularizovat repasované počítače, které jsou obnovené produkty se skvělým poměrem kvality a ceny. Naším cílem je, aby životnost už jednou vyrobených počítačů, notebooků a monitorů byla čím dál delší, tj. aby zůstaly co nejdéle v oběhu a nestal se z nich elektronický odpad.

 

Mílniky

 • 2008: otevření naší první prodejny PC (pod názvem ATECH.NET)
 • 2011: otevření prvního e-shopu na slovenském trhu (www.lacne-pc.sk)
 • 2012: rozběhnutí slovenského velkoobchodního prodeje (pod názvem ATECH.COMP)
 • 2014: otevření e-shopu v Maďarsku www.felujitottpc.hu (teraz: furbify.hu)
   
 • 2016:
  o        
  rozběhnutí českého velkoobchodního prodeje (pod názvem ATECH.COMP)
  o        zvláštní cena pro udržitelnost na soutěži „Vzor roku“ pro našeho spolumajitele Ákos Keszeli (Példakép Alapítvány)
 • 2019:
  o      
   změnili jsme naši korporátní identitu, našim novým sjednoceným názvem se stal furbify
  o        soutěž Podnikatel roku: 1. místo v kategorii pro pokročilé (Svaz mladých maďarských podnikatelů na Slovensku)
   
 • 2020: furbify.hu / furbify.sk / furbify.cz

 

Rýchle odkazy
 

O firmě
Kontakt
Často kladené otázky
Hodnocení zákazníků