Cenová garance

Už se ti určitě stalo, že sis koupil v e-shopu kýžený produkt, který byl v průběhu několika dní zlevněný a ti, kteří si jej koupili později ho dostali za výhodnější cenu než ty.

My ve furbify tě chceme uchránit před takovou situací. Právě proto nabízíme cenovou garanci na náš celý sortiment, na běžné i na akční ceny.
Pokud se do 8 dnů ode dne nákupu objeví tebou koupený produkt v našem e-shopu za příznivější cenu (v porovnání s cenou tvé koupě), tak můžeš nakoupit v našem internetovém obchodě v hodnotě cenového rozdílu mezi starou a novou cenou!

Příklad: Koupíš si u nás notebook HP Elitebook 8440p za 7 000 Kč a po 5 dnech vidíš, že stejný produkt stojí už jen 5200 Kč v našem e-shopu. V tomto případě si můžeš vybrat cokoli z naší nabídky a zaplatíš za něj o 1820 Kč méně. Pokud vybraný produkt stojí právě tolik, např. HP monitor, tak ho dostaneš zdarma.

 

Podmínky uplatnění cenové garance:

  • Cenová garance se vztahuje pouze na snížení cen produktů v našem e-shopu na www.furbify.cz a na jeho podstránkách.
  • Cenovou garanci lze uplatnit pouze na ty výrobky, které již byly zaplaceny.
  • Částku vypočtenou na základě cenové garance lze využít jen jednou v jedné splátce do 30 kalendářních dnů ode dne potvrzení oprávnění na její uplatnění.
  • Částku vypočtenou na základě cenové garance nelze přeměnit na hotovost a nelze ji uplatnit na speciální akce, které trvají méně než týden nebo na produktové balíčky, které sestávají z více výrobků.
  • Kupujícím v případě uplatnění částky vypočtené na základě cenové garance může být výlučně tatáž fyzická nebo právnická osoba, která si koupila původní produkt, na který se použila cenová garance.
  • Nárok na cenovou garanci musí uplatnit kupující.

Pokud si myslíš, že máš nárok na uplatnění cenové garance, pošli našemu zákaznickému servisu produktový kód zakoupeného výrobku a pořadové číslo faktury na e-mail, nebo je zadej přes telefon v zájmu uplatnění cenové garance.