Poradíme vám, jak si správně vybrat repasovaného partnera od Furbify

Napsal: Péter, furbify 12. 12. 2023 10:17

Na Vánoce každý touží trávit čas se svými blízkými. Nikdo nechce být sám, proto pokud i vy hledáte někoho, s kým budete nejen během svátků, ale i dlouhou dobu poté, repasovaný partner od Furbify pro vás může být tou správnou volbou. Jak si ale vybrat toho ideálního? To občas může být opravdu tvrdý oříšek. Na naše půlky míváme často velké nároky, které je někdy až nereálné naplnit. Avšak s repasovanými notebooky a počítači Furbify uspokojíme všechny vaše požadavky – stačí nám je jen zadat.

Nevím, co chci

Při výběru vhodného repasovaného partnera je tedy důležité určit si, jaké vlastnosti by měl mít. Po příchodu na náš web Furbify.sk se vám po kliknutí na kategorii „Počítače“ otevře několik filtrů, které vám navrhnou dostupné adepty.

Pokud například hledáte takového, který vás nebude stát celou výplatu, přesměrujeme vás do nižší cenové třídy počítačů. Tyto jsou ideální pro běžné používání, sledování filmů a seriálů, běžnou práci či surfování na internetu. Mohou také sloužit celé rodině nebo jako vhodný dárek pro prarodiče.

Pokud jste však trošku náročnější a máte vyhlédnutého někoho dobře stavěného, nezoufejte. I takovou kategorii na našem webu naleznete. V rámci ní vám nabídneme několik alternativ, které vás díky svému špičkovému výkonu a kvalitně vyskládaným komponentům nikdy nezklamou. Na repasovaného partnera od Furbify se totiž můžete vždy a za každých okolností na 100% spolehnout!

Cestuji. Máte i takový?

Možná však nepreferujete brutální parametry, ale někoho, s kým můžete často cestovat. Nezáleží na tom, jestli do školy, do práce nebo na dovolenou, repasovaný společník na cesty prostě musí být kompaktní. Co to znamená?

Měl by mít trochu menší úhlopříčku, mělo by jít o přenosný notebook, ne počítač, abyste jej schovali do batohu a nezavazel, a také by bylo ideální, kdyby vůbec nebyl těžký. Kompaktní partner, který vás nezklame a dokonce s vámi půjde všude, kam jen budete chtít? Zní to až příliš dobře? Přesně tak, ale to je realita repasovaných zařízení od Furbify.

Jde mi (i) o vzhled

Mezi další výhody repasovaných počítačů patří například i to, že nikdy na nic nezapomenou, jsou ideálním společníkem pro volný čas, budou tu pro vás vždy, když budete něco potřebovat – a navíc mohou vypadat stylově!

Díky našim třídám Bronz, Silver a Gold, do kterých naše zařízení přiřazujeme na základě jejich vnějšího stavu, mají naši zákazníci lepší představu o tom, jak počítač vypadá. O jednotlivých třídách si na našem blogu můžete přečíst samostatný článek. Také bychom rádi připomněli, že při nákupu máte možnost zvolit si barevnou fólii, kterou svého repasovaného společníka můžete ještě vylepšit.

Pokud by se vám stalo, že toho, kterého jste na Furbify měli v hledáčku, vám někdo vyfoukl před nosem, netrapte se. S velkou pravděpodobností u nás najdete podobného, možná dokonce lepšího – ať už díky našim filtrům nebo díky Furbify průvodci. Tak co, jste pořád svobodní? Protože pokud ano, stále máte čas objednat si vašeho repasovaného partnera pod stromeček. Ve dvou přece vždycky všechno jde snáze!